Čo Vám v našom sortimente na úpravu vody ponúkame ?

Zmäkčovače

Zmäkčovače

Zmäkčovače vody používajú technológiu vody výmeny iónov vápnika a horčíka a ich nahradzanie iónmi sodíka. Používajú sa v prevádzkach kde je potrebné znížiť obsah vodného kameňa, ktorý sa tvorí pri tvrdej vode.

Voda prechádzajúca cez zmäkčovač prúdi cez živicu katexu, a tým dochádza k výmene iónov a jej zmäkčeniu. Automatický riadiaci ventil spustí regeneráciu po vyčerpaní nastaveného objemu vody a tým dochádza k preplachu živice soľným roztokom.

Reverzná osmóza

Reverzná osmóza

Systém reverznej osmózy AQUA MONT-servise odstraňuje široku škálu nečistôt. Doupravená vody je zbavená chlórovej chuti a nepríjemného pachu a nežiadúceho zafarbenia. Priamo odstraňuje Arzén, azbest, herbicídy, pesticídy, baktérie, vírusy, olovo, dusičnany a rádium.

Systém je vybavený filtrom s aktívnym uhlím, ktoré vodu zbavuje chlóru a odstraňuje karcinogénne trihalometany.

UV sterilizátory

UV sterilizátory

UV sterilizátory sú užitočné zariadenia, ktoré pracujú na princípe UV žiarenia. Voda, ktorá prechádza cez UV sterilizátor je vystavená UV žiareniu, ktoré je smrteľne nebezpečné pre väčšinu rias, baktérii a vírusov, parazitov, pliesní, zákalov vody apod. UV žiarenie napriek tomu nemá žiadny škodlivý vplyv na ľudský organizmus ani na kvalitu vody.

UV žiarenie nemení zloženie vody, nevyvoláva žiadne škodlivé reakcie a nevylučuje žiadne škodlivé chemikálie.

Dezinfekcia

Dezinfekcia

Chlorácia vody - osvedčený spôsob dezinfekcie, používaný tak ako aj v pitných aj úžitkových vodách. Najčastejším činidlom je plynný alebo kvapalný chlór.

Každá technológia dezinfekcie má vlastné výhody, limity a rozdielne obstarávacie ceny. Výber vhodnej technológie záleží na individuálnych potrebách prevádzkovateľa, Vašej kvalite vody, a požiadavkách na obsluhu a servis zariadenia.

Mechanická filtrácia

Mechanická filtrácia

Mechanická a samopreplachovacia filtrácia je ideálna na odstraňovanie mechanických nečistôt, vodného slizu, bahna, nánosov, piesku, hrdze. Mechanická a samopreplachovacia filtrácia výrazne zvyšuje životnosť všetkých technológických zariadení napájaných vodou.

Základom správneho fungovania mechanických a samočistiacich filtrov je pravidelná výmena filtračných vložiek. Iba pri splnení tohoto predpokladu poskytnú užívateľom maximálnu úžitkovú hodnotu.

Demineralizácia

Demineralizácia

Demineralizácia vody priemyselnou osmózou je voda najvyššej čistoty, ktorá neobsahuje rozpustné soli, organické a bakteriologické zložky. Mnohé technologické procesy a postupy vyžadujú zásobovanie vody vysokej kvality.

Naša spoločnosť AQUA MONT-servise ponúka špičkové technologické demineralizačné zariadenia na princípe reverznej osmózy vrátane montáže a pravidelného servisu vlastným technikom.

Pitný režim

Pitný režim

Automat AFDL je dokonalý a ideálnym riešením pitného režimu pre zamestnancov a klientom vo veľkých kancelárskych budovách, v malých aj veľkých prevádzkach. Automat vody FDL929 je najmodernejší filtračný systém, ktorý poskytne Vám a Vaším zamestnancom nepretržite vodu najvyššej kvality. Tento automat pracuje na princípe reverznej osmózy a tým je napájaný z vodovodnej vody. Obsahuje 5 stupňov najkvalitnejšej filtrácie a vrátane polopriepustnej membrány TLC 75F osmonic.

Máte problém s tvrdosťou Vašej vody ?

Doporučené produkty zmäkčovačov pre domácnosti


TAPWORKS NSC 30 UD

TAPWORKS 25 ECOMULTI
ECO RX C10
ECO RX C20
TAPWORKS NSC 11 ED
TAPWORKS NSC 17 ED
ECOWATER ESM 15
ECOWATER ESM 25

Doporučené produkty zmäkčovačov pre využitie v priemysle

ECO RX 70
ECO RX 100
NSTA 70 UD1

TAPWORKS 1047 ECOMULTI

TAPWORKS 1254 ECOMULTI

Doporučené produkty na odchlórovanie Vašej vody

TAPWORKS CWFS

Doporučené produkty na odželeznenie Vašej vody

ODŽELEZŇOVACÍ FILTER

Hľadáte vhodný systém reverznej osmózy ?

Doporučené produkty reverznej osmózy pre domácnosti

SPURE PLUS
KTM RO6 BIO

RO CRISTALLE EXKLUSIVE

RO BLACK

RO ADVANCE GOLD

Doporučené produkty reverznej osmózy pre využitie v priemysle

RO 1800 GPD
RO 8000 GPD

Odošlite nám DOPYT PO TOVARE

AQUA MONT-servise dopyt produktov

Jednoducho vyplňte dopytový formulár na stránke konkrétneho produktu a my Vás budeme kontaktovať s výhodnou ponukou.

Rozvoz barelov pitnej vody (18,9 l)

Aquamont Servise Rozvoz Barelov

Firma AQUAMONT-servise zabezpečuje aj rozvoz pitnej vody v bareloch 18,9l uzavretých bezpečnostnou poistkou. Podľa Vašich objednávok rozvážame vodu do 48 hodín. Objednávky môžu byť realizované telefonicky alebo emailom.

Kontaktujte nás Kontaktujte nás

Rozbory vody

AQUA MONT-servise rozbory vody

Ak potrebujete mikrobiologický - fyzikálno - chemický rozbor vody, ste na správnej adrese. Vzorky Vašej vody Vám v dohodnutom termíne pri zdroji odoberieme a zabezpečíme spracovanie výsledkov meraní a testov v modernom laboratóriu.
Už od 120€

Dozvedieť sa viac o rozboroch vody Dozvedieť sa viac o rozboroch vody

Spoločnosť AQUA MONT-servise, s. r. o. je autorizovaným dealerom ECOWATER SYSTEMS Slovakia.